Zprávy


11. listopadu 2007

Redaktor: MiS

Aktualita

Kam se zmizely všechny články?

Na www.rovnopravnost.cz

Vážení návštěvníci a návštěvnice. Od samého začátku svazu jsme se snažili o zdokumentování všech informací týkající se mužů. Často docházelo k situacím, kdy jsme byli káráni za to, že na našich stránkách zveřejňujeme i feministické texty nebo texty, které nejsou v souladu s proklamovanými cíly svazu, případně, že chybí náš komentář.

Všichni přispěvatelé a přispěvatelky mohli vždy svobodně přispívat bez ohledu na to, zda-li jsou členy svazu nebo jsou-li jejich názory v souladu s cíly svazu. Tahle svobodná volba názorů však sebou nese řadu komplikací při obhajování toho s čím se svaz souhlasí a co už je mimo rámec cílů svazu. Jelikož není v našich silách každý článek komentovat, tak jsme se rozhodli přemístit veškerý obsah na novou doménu rovnopravnost.cz. Zde mají všichni zájemci o předmětnou tematiku prostor pokračovat. Svobodně se vyjádřit ke společenským tématům, kritizovat i chválit, tak jak to každý cítí. Stránky ROVNOPRÁVNOST.cz zůstanou i nadále nezávislým prostorem pro svobodnou výměnu názorů.

Stránky svazu www.svaz-muzu.cz budou nadále věnovány pouze činnosti svazu a veškerý obsah bude v souladu s jeho cíly nebo bude patřičně komentován.

Věříme, že tuto změnu pochopíte.

Český svaz mužů.


Zdroj: Český svaz mužů

Přečtení článku: 200303x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.9

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

19.03.2010, 09:45   Dobré ráno
29.01.2008, 00:12   Rada vlády pro rovné příležitosti žen a mužů

 


Copyright © 2004 Eeský svaz mužu                Tvorba www - Web & Media a.s.