27. února 2008

Schůzka mužských organizací s ministrem Nečasem

Český svaz mužů byl včera přizván na schůzku s panem ministrem Nečasem, která se konala v budově Ministerstva práce a sociálních věcí. Jednalo se o první schůzku s mužskými neziskovými organizacemi, na které se otevřela témata týkající se mužů

29. ledna 2008

Rada vlády pro rovné příležitosti žen a mužů

Český svaz mužů byl pozván, jako host, na jednání Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů, které se bude konat v úterý dne 29. ledna 2008 od 10,00 hodin v budově Úřadu vlády

28. ledna 2008

Stanovisko Českého svazu mužů k protestu sdružení K213 před budovou MPSV

Český svaz mužů sleduje vyhrocenou situaci, která vznikla během posledních dnů mezi sdružením K213 a ministrem sociálních věcí RNDr. Petrem Nečasem. Přáli bychom si, aby se situace v brzké době uklidnila a strany zahájily věcný dialog.

25. ledna 2008

Tiskové prohlášení k situaci okolo Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí.

Český svaz mužů cítí povinnost se vyjádřit k napjaté situaci, která vznikla po jmenování Lenky Pavlové do funkce ředitelky Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí.

25. ledna 2008

Zdůvodňující zpráva k Tiskovému prohlášení k situaci okolo Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí

Český svaz mužů odsuzuje vzájemnou vypjatou rétoriku mezi oběmi stranami. Naši organizaci často kontaktují otcové, kteří nemají možnost se stýkat se svými vlastními dětmi, přestože o to velmi usilují. Dokážeme lidsky pochopit nestandardní chování řady z nich. Podobně se chovají i někteří otcové v zahraničí. Když selže stát, rozhodnou se vzít spravedlnost do vlastních rukou.

31. prosince 2007

PF 2008

21. prosince 2007

Český svaz mužů protestuje proti jednostranné prezentaci domácího násilí.

Tiskové prohlášení

Na oficiálních internetových stránkách České vlády vyšel dne 19.12. 2007 článek Výbor pro prevenci domácího násilí navrhne zavést do trestního zákona novou skutkovou podstatu trestného činu pronásledování (stalking) (http://www.vlada.cz/scripts/detail.php?id=29075).

22. listopadu 2007

Život ženy v obchodním světě

Příspěvek na téma Rovné příležitosti, který přednesl viceprezident Českého svazu mužů Miroslav Salač na konferenci Život ženy v obchodním světě, kterou pořádala Asociace podnikatelek a manažerek dne 22.11.2007 v Liberci.

Strana:  1 2 3 4